No block: GBOOK_LINK_CZ in file: templates/lemon/gbook_link.tpl
Český klub majitelů prasátek chovaných v domácnosti, o.s.

                                         poslední aktualizace 2.1.2019                                                                                    

prasatkovdomacnosti@seznam.cz  608919996, 777212160, 777628626


 


19.11.2018 Vážení prasopřátelé. Blíží se Vánoce, a tak Vám nabízíme tip na dárečky. Zakoupením některého z našich výrobků uděláte radost vašim blízkým, a ještě celou částkou přispějete na naše zachráněná prasátka. Objednat můžete mailem na prasatkovdomacnosti@seznam.cz Naši útulkáři Vám předem děkují 😊 Martina

Celou nabídku letošních dárků uvidíte kliknutím na foto Vánočních polštářů :-)


 

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme na Vánoční prasobesídku která se koná v sobotu 15.12.2018 od 14.00 hodin v restauraci ZLATÁ KOVADLINA, Komunardů 36, Praha 7 Holešovice. Letos se můžete těšit na prasoturnaj v bowlingu a v šipkách 😊 Jako každý rok bude na místě koš, do kterého budete moci dávat dárky pro naše zachráněná prasátka. Mimo toho, co darujete každoročně si prasátka letos přejí jablka, okurky, rajčata, saláty, žaludy a naše Ferda II. Obrovská si moc přeje psí granule a ovesné vločky.  

Prosíme Vás o nahlášení účasti – to, aby byl dostatek jídla a také nám napište, které z výše uvedených sportovních aktivit se budete chtít účastnit a v jakém počtu, ať můžeme nechat turnaje zorganizovat odborníkem 😊 Také nám napište, jaké zboží Vám máme na akci přivézt.

Těšíme se na Vás

Martina 

 

V sobotu 27.10.2018 proběhla letošní poslední Moravská objížděcí vet. akce. Kromě stálých prasoklientů moravský tým ošetřil i naše slovenské členy Lilinku a Hugínka. Mockrát děkuji všem členům moravského prasogangu za další volný den obětovaný prasátkům. Díky moc jste úžasný 😊 Martina Na všechny fotografie z akce se můžetepodívat kliknutím na foto naší  Bratislavské Lilinky:-)


 

 

13.10.2018 Fotografie z veterinární akce Milovice uvidíte po kliknutí na foto Amigy s dvounohým bráškou :-)


 

13.10.2018 Fotografie z objížděcí vet.akce Morava podzim 2 uvidíte po kliknutí na odměňovanou Pepinu z Holešova :-)


 

 

11.10.2018 povídání o prasátkách na Český rozhlas Vysočina zde :-)

 Děkujeme že na nás myslíte při svých nákupech :-) Díky moc :-)


8.5.2018

Veškeré novinky naleznete v rubrice,, CO SE U NÁS DĚJE"

26.6.2018 Na všechy fotky z letošních Sedmihorek se podíváte kliknutím na foto Čufíra - letošního vítěze Sedmihorského Sedmiboje :-)

  


23.1.2018 PRASOMILOVÉ ZDE :-)

15.1.2018 Upoutávka na celovečerní dokument Oskara Reifa a Libušky Markové o nás ,, PRASOMILOVÉ " zde :-) a PRASOMILOVÉ na ČSFD zde :-)

 

 

 

Našim drahým zásuvkám, jejich majitelům a všem příznivcům přejeme jen to nejlepší v Novém roce   Martina

              

10.11.2017
Nepřehlédněte! Nakupujete na internetu? Zapojili jsme se do projektu GIVT, který spolupracuje s více než 800 e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit www.givt.cz – část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a vy nezaplatíte nic navíc! Děkujeme, že na nás myslíte :) Mrkněte na tohle krátké video, které Vám vysvětlí, jak to funguje! http://bit.ly/Jaktofunguje