No block: GBOOK_LINK_CZ in file: templates/lemon/gbook_link.tpl
Český klub majitelů prasátek chovaných v domácnosti, o.s.

26.6.2018

Deváté Sedmihorky jsou za námi a bylo to super 😊 Skoro by se dalo říci, že čím více nám počasí nepřeje, tím lepší Sedmihorky si uděláme. Děkuji úplně všem účastníkům, byli jste skvělí. Vyzdvihuji naše prasomuže, že briskně vytvořili plán B a přes urputný déšť zajistili suchý mejdan na pětce, Janičce Matildové a Mileně Mirečkové za skvělou přípravu a organizaci sedmiboje, Márovi od Bůčka a malému Martinovi od Monťáčka za pomoc při vet. akci (zase jste se kluci nadřeli), všem prasoženám že mi pomáhaly uklízet a mýt nádobí a v neposlední řadě všem zásuvkám, protože byly hodné, nikoho nepokousaly a na faktuře nemáme jedinou roztrhanou deku ni polštář či prostěradlo, přestože se prasorodičové na prasomejdanu zdrželi do pozdních ranních hodin. Janičce Matildové další dík za všechna ta korálková, plyšová, keramická a jiná prasátka, protože z klubové kasičky se vysypalo v neděli 1.713,- Kč pro naše útulkáře. PS: Sedmihorky 2019 jsou objednány, chatky rezervovány, takže si mažte koupit kalendář na 2019 a zapsat 14.-16.6.2019 😊 Martina. Na všechny fotky z mého a Matildina foťáku se podíváte kliknutím na foto letošního vítěze Sedmihorského sedmiboje Čufírka 😊


 

  

5.5.2018 Vážení přátelé, srdečně Vás zveme do SEDMIHOREK :-) :-)  Máme ještě volné chatičky, takže kdo chce dorazit a nemá ještě objednanou chatku pište na prasomail: prasatkovdomacnosti@seznam.cz  nebo volejte 608919996 Máte čas do 1.6. kdy musíme zbylé chatičky vrátit :-)

Těšíme se Martina


Vážení přátelé,

Máme termín letošních Sedmihorek a to oficiálně sobota – neděle 23-24.6.2018, ale stejně tak jako v předešlých letech, můžete přijet již v pátek.  Zálohu je třeba zaslat na klubový účet do 1.4.2018 a doplatky se budou vybírat v sobotu 24.6.2018 v Sedmihorkách. Prosím napište nám o jakou chatku a na kolik nocí máte zájem. Těšíme se :O) Kemp Sedmihorky zde: - )

Martina Katzerová