No block: GBOOK_LINK_CZ in file: templates/lemon/gbook_link.tpl
Český klub majitelů prasátek chovaných v domácnosti, o.s.

Podpořte nás

Číslo účtu ČKMPCHVD,o.s.

2801461893/2010

Vážení prasopřátelé. Blíží se Vánoce, a tak Vám nabízíme tip na dárečky. Zakoupením některého z našich výrobků uděláte radost vašim blízkým, a ještě celou částkou přispějete na naše zachráněná prasátka. Objednat můžete ve zprávě nebo mailem na prasatkovdomacnosti@seznam.cz Naši útulkáři Vám předem děkují 😊 Martina

Objednávejte mailem na prasatkovdomacnosti@seznam.cz

nabídka zde :-) https://ckmpchvd.rajce.idnes.cz/20018_Vanocni_darky/

 

Nepřehlédněte! Nakupujete na internetu? Zapojili jsme se do projektu GIVT, který spolupracuje s více než 800 e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit www.givt.cz – část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a vy nezaplatíte nic navíc! Děkujeme, že na nás myslíte :)Mrkněte na tohle krátké video, které Vám vysvětlí, jak to funguje! http://bit.ly/Jaktofunguje  


 

24.10.2016

 Vážení přátelé, konečně jsem se dostala k tomu, abych nafotila(omlouvám se za kvalitu- nejsem fotograf ani amatér prasátka, která pro nás zcela zdarma tvoří naši členové, převážně Jana Brabcová. Zakoupením přispějete celou částkou na naše zachráněná prasátka Takže objednávejte! Díky kompletní nabídka se zobrazí kliknutím na foto prasoslona :-) Každý obrázek je popsán mimo jiné objednacím kódem. Ten prosím nezapomínejte uvádět do objednávky, kterou pošlete mailem :-)


 


21.4.2016 portréty vašich zásuvek od paní MgA.Marie Horákové můžete objednávat prostřednictvím majitelky Fionky Lídy Rohelové lida.rohelova@seznam.cz . 10% z ceny obrazu půjde na naše zachráněná prasátka :-)

Fionka z farmy Špičky - olej na plátně :-)

:-)

  


12.4.2016 velice děkujeme Hance Jelínkové, majitelce Tabyho ze Strahova za příspěvek na naše zachráněná prasátka. Díky Moc :-)

 

20.10.2015 mnohokrát děkujeme majitelům Henryho , Mgr. Evě Molnárové, Lídě Rohelové, Aleně Klímové, Miloslavě Olšákové a Marketě Hernandez za pravidelné dary na naše útulkáře. Díky moc :-)

 

 

5.10.2015 Mnohokrát děkujeme České pojišťovně a.s. za sponzorský dar ve výši 20.000,- Korun a také Kamče a Honzovi Vaštovým za zprostředkování. Díky moc Martina Katzerová

 

 

29.4.2015 Mockrát děkujeme manželům Moravcovým, prasorodičům našeho nového člena Spajkyho za dar na naše útulková prasátka :-) Děkujeme moc! Martina Katzerová

 

8.4.2015 Mockrát děkujeme Gabče Ječménkové a Barnabášům za dar na naše útulkáře! Díky moc, jste úžasní :-) Martina Katzerová

 

4.3.2015 Mnohokrát děkujeme naší kolegyni a majitelce prasátka Mirečky Mileně Andrlové  za 33 výtisků knížky, kterou napsala. Knížka se jmenuje NA KONI KŘÍŽEM KRÁŽEM PO ČESKU a její cena je 220,- Kč. Jejím nákupem přispějete celou částkou na naše útulkáře. Objednávat můžete mailem prasatkovdomacnosti@seznam.cz Těšíme se Martina Katzerová


 

 

3.3.2015 Mockrát děkujeme Aleně Klímové, Ing. Štěpánce Kučerové, Milanovi Ševečkovi, Lucce Sujové s Pinkym a Kristínkou, Janě Brabcové s Matildou, Barušce Šafářové s dvojčaty z Karlštejna a Lence Mockové s prouháčky Celestýnem a Vendelínem za účast při natáčení Žaneta Show pro TV Barrandov a Telefonu pro TV Déčko. Veškeré honoráře, věnovali na naše útulkáře. Díky moc. Martina Katzerová

 

 


22.12.2014  Mockrát děkujeme Jarce Soukupové za boudu, kterou se svou rodinou zcela zdarma vyrobila a odvezla do našeho útulku ke Štěpánce. Díky moc :-)

 

 

Velké díky Jarce Spoukupové z Hodějovic za pravidelnou finanční podporu našich útulkářů :-) Díky moc

8.11.2014 Mnohokrát děkujeme panu Kudláčkovi za úžasnou boudu pro zachráněná prasátka :-)   

10.9.2014 Vážení přátelé, protože už nemáme kde skladovat pytle s klubovým krmivem, museli jsme dnes v Obi koupit zahradní domeček. Prosíme alespoň ty členy, kteří pytle odebírají, aby nějakou částkou (dle svých možností) na domeček přispěli.  Číslo klubového účtu je: 239754752/0300 do zprávy pro příjemce prosím napište jméno vašeho prasátka a domeček. Za Vaše příspěvky předem velice děkujeme.

Martina Katzerová

Na domeček zatím přispěli:Jakub Litera, Monika Radovesnická, Renata Hrubcová,  Barbora Houšková, Martina Nosková, MUDr. Petr Vlček, Miloslava Kozáková, Hanka Jelínková, Věra Dostrašilová, Nella Švorcová, Lucie Kedroňová, Marta Kudláčková, Jolana Bednářová, Pavla Šantorová, Jaroslava Soukupová, Blanka Šelbická, Jana Zavazalová, Mgr. Eva Molnárová, Táňa Bruková, Alena Klímová, Martina Katzerová a Kamila Straková. Mockrát Vám děkujeme :O)

 Domeček. PS: Takhle vypadá jen díky Lucce! Když jsme ho přivezli z Oby, nevěřila jsem, že tenhle šlendrián za 9.999,- korun bude někdy stát. Tak zfušované to bylo :-)

26.10.2013 Velice děkujeme Karlovi Kalátovi (Karel Kalát Truhlářství, Stará Huť, Dobříš) za boudu pro zachráněná prasátka, kterou pro nás vyrobil zcela zdarma a v rekordním čase. Děkujeme :O)

  

Velice děkujeme těm, kteří přispívají na zachráněná prasátka. Jmenovitě Lucce Sujové, Martě Kudláčkové, Mgr. Evě Molnárové, Evě Tlachačové, Mileně Lískovcové 

Bez vás už bychom to nezvládali Dík :O)  

Na konci srpna 2013 se uskutečnil odchyt vyhozené prasinky
Ferdy v Brně. Na poprvé se nám to nepovedlo ale na podruhé už jela s námi
nejprve ke Štěpánce do Svaté trojice a hned druhý den zase od Štěpánky k Lucince
do Neveklova. Při cestě se do sebe holky tak zamilovaly, že Lucka své
prasostádečko o Ferďáska rozšířila :O) Na záchranu prasinky Ferdy přispěla
tato Prasátka: Karkulka, Žolinka, Ája z Besedice, Kvído z Prahy a hned
dvakrát prostřednictvím Adélky a Marušky, Vendulka z Mokrovrat, Lilinka z Hůrky,
Dracul, Lilinka z Kladna, Otylka, Pretty, Matěj Zavazal, Mário ze Zelenče,
Tabby ze Strahova, Amálka z Číbuzi, Tulíšek, Vendulka z Rudné,
Matilda, Prasátka ze Svobody nad Úpou, 
Jůlinka a Eliška ze Sušice a manželé Packovi s babičkou paní
Nedomovou. Moc jim za to děkujeme :O)  

1.11.2012 Velice děkujeme panu Žouželkovi a paní Mariam
Shahbazyan za finanční podporu našeho sdružení. Děkujeme :O)

   

Díky prasátkům  Tulíškovi, Božence z Liberce, Qvídovi z Brandejsa, Nerovi z Vršovic, Draculovi, Lili z Hůrky, Otylce, Matějovi, Pigi z Hradce a Tabboušovi a Porkymu s Amálkou  kteří se složili, máme prasováhu. Ještě jednou jim moc děkujeme :O) Premiéru měla na podzimní veterinární akci. Hmotnost některých zásuvek nás opravdu zaskočila :O)  

       

 Díky prasátkům která přispěla máme prasojeřáb. Byli jste štědří, takže zbylo i na výrobu sítě. Materiál dodala Lilinka z Kladna. V případě potřeby budeme mít i na elektrický vrátek :O) Moc vám všem děkujeme :O)

Na jeřáb přispěli:prasátka Hektor, Roxinka, Drobček, Boženka z Liberce, Karkulka, Žolinka, Amálka a Porky,Ája Kedroňová, Kvído Kudláček, Jeníček Hejlek, Otylka Pauerová, Tulíšek a prasátka Pinky a Prcek Sujovi ,prasátko Vendulka Kalátová, Mário Stratílek, Filípek Přibil, Matěj Zavazal, Fifinka Horáčková, Qvído Houška a Dracul Kostrouch moc děkujeme :O)

 Mnohokrát děkujeme firmě MILEC-HOLSTER http://www.pouzdranazbrane.cz/ za manipulační síť, kterou pra naše prasátka zdarma vyrobili.

DĚKUJEME :O)

 

Velice děkujeme panu Žouželkovi firma ŽOUŽELKA s.r.o. za finanční podporu naší organizace. Děkujeme :O)

Velice děkujeme panu Ing. Václavu Vosáhlovi za podporu našeho klubu :o) Děkujeme!

 

Velice děkujeme firmě AKM studio s.r.o. za podporu našeho klubu :o) Děkujeme!