No block: GBOOK_LINK_CZ in file: templates/lemon/gbook_link.tpl
Český klub majitelů prasátek chovaných v domácnosti, o.s.

poslední aktualizace 13.1.2022                                  

prasatkovdomacnosti@seznam.cz

608919996, 777212160


1.11.2021 jsme rozšířili nabídku o krmivo ALFAMIX 1030 Músli Holandské firmy GARVO. Krmivo doporučujeme jako startovní prasečím dětem krátce po odstavu a pak seniorům, kterým již naše superdietní krmivo nestačí. Cena balení pytel 20kg pro členy 720,- Kč pro ostatní 900,- Kč Objednávat můžete mailem, nebo prostřednictvím našeho eShopu.

 

Od 1.1.2021 se mění výše ročního členského příspěvku.

Členský příspěvek na rok 2021 činí 500,- Kč

 

 Vážení přátelé.

Hlaste se mailem na jarní veterinární akce pro netransportovatelná prasátka celá ČR a SK. Akce budou probíhat zpravidla o víkendech během března, dubna a května. Uzávěrka objednávek je 10.2.2021! Poté naplánujeme trasy a budeme objednaná prasátka informovat o datu našeho příjezdu. 

Krásné dny 
Martina

 

 

 Všem prasomilům přejeme jen to nejlepší v Novém roce :-)


 

 

!! Povinnost evidovat všechny chovy!!

Tato povinnost zaregistrovat chov u Českomoravské společnosti chovatelů platí od prosince 2018. Do této doby se na chovy s pouze jedním prasetem vztahovala výjimka ze zákona a evidovány být nemusely.

Zrušení výjimky si vyžádala změna evropské legislativy a již téměř dva roky platí povinnost evidovat všechny chovy prasat. Změna předpisů souvisí s rostoucí hrozbou AMP.

Pro všechny naše členy provádíme registraci u Českomoravské společnosti chovatelů AUTOMATICKY!

1.12.2020
 Vážení Prasomilové. Konečně je tu dlouze očekávaný okamžik a kniha naší milé kolegyně Štěpánky Kučerové je na světě. Knížka je trochu veselé povídání o prasátkách, o jejich soužití s člověkem, o provozování útulku pro prasátka v nouzi, o specifikách prasátkovské povahy. Knížka je brožovaná, má 127 stránek, 20 černobílých originálních ilustrací, desky jsou matně laminované. Cena je 250,- Kč a jejím zakoupením přispějete celou částkou na naše zachráněná prasátka. Objednávejte prosím mailem na prasatkovdomacnosti@seznam.cz Prasátka předem děkují. Martina