No block: GBOOK_LINK_CZ in file: templates/lemon/gbook_link.tpl
Český klub majitelů prasátek chovaných v domácnosti, o.s.

5.10.2010 se konalo setkání našich členů v restauraci tenisového klubu Cibulka.

1. Členové byli seznámeni s výsledkem jednání zástupců našeho klubu se zástupci SVS.

2. Alena Klímová seznámila členy s výsledkem hospodaření našeho klubu. Zatím jsme vydali tyto položky:

a) 763,- Kč registrace domény www.prasatkovdomacnosti.cz včetně ročního poplatku. Na tuto položku se složil výkonný výbor

b) 4.000,-Kč výroba webových stránek. Na tuto položku jsme použili část sponzorského daru pana Ing. Václava Vosáhla za což mu velice děkujeme.

c) 2.400,- Kč výroba třech kusů klubových razítek. Tuto položku nám uhradila firma AKM studio s.r.o. za což jí samozřejmě také velice děkujeme.

Takže veškeré přijaté členské příspěvky a zbytek daru pana Ing. Václava Vosáhla jsou na našem účtu! Děkujeme všem, kteří již příspěvek zaplatili, a prosíme ty, kteří to ještě nestihli, aby na to nezapomněli :o)

3. Všichni zúčastnění se dohodli, že na základě domluvy se SVS nechají svá prasátka očipovat, a nejpozději do 10.11.2010 zašlou na emailovou adresu klubu informace o svém prasátku (prasátcích) a číslo čipu (čipů). Přečtěte si prosím zprávu v novinkách a obeznamte se s důležitostí tohoto kroku. Všem, kteří budou mít s tímto krokem problém, se samozřejmě pokusíme pomoci. Najdeme veterináře v místě bydliště prasátka (prasátek), který bude ochoten navštívit majitele, chovatele a čip prasátku (prasátkům) aplikovat. Jakékoli dotazy k tomuto bodu Vám zodpovíme. Volejte kterékoli číslo z kontaktů! Prosíme, věnujte tomuto velkou pozornost a nechte své prasátko (prasátka) očipovat.

4. Adélka Kudláčková se nabídla, že vzhledem k tomu, že má v této oblasti již nějakou zkušenost, pokusí se oslovit možné sponzory. Velice jí za to děkujeme :o)

Jinak setkání bylo moc príma. Protože se pro ně nenašlo hlídání, zúčastnila se i některá prasátka: Oskárek, Neroušek, Karkulka a samozřejmě domácí Mína! Až do pozdního odpoledne jsme měli o čem povídat a bylo nám fajn. S velkou radostí Vám musíme oznámit, že se až na Marušku Fofovou, která to má 500 km, sešli nejen všichni zástupci prasátek, kteří byli v Sedmihorkách, ale i hlavně mnoho dalších! Jen tak dál! Moc se těšíme na další setkání! Napadla nás třeba nějaká vánoční klubová besídka! Co vy na to? :o) Tak krásný den a pusu zásuvkám na zásuvky!

Alice s Oskárkem Alča s dvojčaty Holky Hektorovi Honza s Oskárkem Kamča s Mínou Mína Mína Neroušek My kteří jsme se dostavili :o)